Leden ve třídě ZŠ III.

Po vánočních prázdninách jsme se vrátili odpočinutí a připravení na další nové znalosti a dovednosti. Pilně jsme se učili. Třeťáci s přehledem zvládají počítání do 20 s přechodem přes desítku a druháčci už začali číst krátké články.

Od Ježíška jsme dostali spoustu nových pomůcek a stavebnic a každou chvíli si s nimi hrajeme a zároveň se učíme. Naší nejoblíbenější stavebnicí je Seva. Ale ze všeho nejraději se učíme s interaktivní včelkou Bee.

Jako přípravu na zimní olympiádu jsme si vyzkoušeli některé zimní sporty u nás ve třídě.

Na konci ledna nás paní učitelka odměnila vysvědčením. Všechny nás chválila a nikdo se za své známky nemusel stydět. Stejně dobře zvládneme i druhé pololetí.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana